معرفی تحلیلگر بورس زیستا

 • معرفی تحلیلگر بورس زیستا

  تاریخ : ۹۷/۰۷/۲۲  ۰۱:۳۸

  تحلیلگر بورس زیستا یک سیستم نرم افزاری هوشمند است که با در نظر گرفتن مشخصه های عمومی بازار بورس و همچنین اتفاقات حاشیه یک سهم به همراه شرایط خاص سهم یک تحلیل جامع و کاربردی ارائه می کند.

  تحلیل ارائه شده توسط زیستا به صورت مشخص سیگنال خرید سهم یا سیگنال فروش سهم نیست. بلکه با ارائه یک تحلیل مشخص و واضح به شما کمک می کند تا بتوانید عالمانه در خصوص فروش یک سهم یا خرید یک سهم دیگر تصمیم درست بگیرید.

  یکی از مهمترین دغدغه های فعالان بازار بورس در دریافت تحلیل یا سیگنال خرید و فروش سهام از تحلیلگران بازار بورس این است که ممکن است ارائه کنندگان تحلیل یا فروشندگان سیگنال خرید و فروش سهم، با ارائه یک سیگنال نامناسب قصد داشته باشند سهامی که خود در آن صاحب منفعت هستند را به صورت غیر واقعی جلوه دهند. از مهمترین مشخصه های تحلیلگر زیستا، عدم دخالت انسان در تحلیل ارائه شده توسط زیستا است که باعث می شود از هرگونه دخالت مغرضانه و سودجویانه جلوگیری شود. 

  از آنجا که تحلیل ارائه شده توسط زیستا قابل درک و اندازه گیری است، شما می توانید تحلیل دریافتی را بلافاصله راستی آزمایی کنید و با اطمینان خاطر از آن تحلیل استفاده نموده و بر اساس آن تصمیم به فروش یک سهم یا خرید یک سهم دیگر بگیرید. به عنوان مثال زیستا در مورد سهم وساپا تحلیلی ارائه می کند مبنی بر اینکه این سهم در تاریخ 5 آبان 1397 در کف قیمت خود در دو ماه گذشته است. شما به آسانی می توانید با مراجعه به سایت شرکت فناوری بورس تهران این تحلیل را مورد آزمایش قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که آیا سهم وساپا در کف قیمت دو ماه گذشته است یا خیر؟

  استفاده از تحلیل ارائه شده در زیستا شما را قادر خواهد کرد به تدریج صاحب بینش و نگرش مناسبی از سهام بورس و فرابورس شده و تبدیل به یک معامله گر حرفه ای شده و سود مناسب و قابل قبولی را از معاملات خود دریافت نمایید.


  کلمات کلیدی
  تحلیلگر بورس - تحلیلگر بورس اوراق بهادار - تحلیلگر بورس تهران - تحلیلگر فرابورس -
  احمد مهرزادی
  تاریخ: ۹۸/۰۴/۰۸  ۲۳:۲۹
  متن پیام: فعلا خرید فروش با زیستا نداشتم اما گزارشاش عالیه

  سیدنوروزعلی امیرفخریان
  تاریخ: ۹۸/۰۵/۱۳  ۱۶:۴۹
  متن پیام: من تازه وارد این سایت شدم فکر کنم جالب باشه

  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران

کسب درآمد در اینترنت, آموزش بورس, آموزش رایگان بورس, آموزش تحلیل تکنیکال, آموزش تحلیل بنیادی, آموزش روانشناسی بورس, سیگنال خرید سهام, سیگنال رایگان بورس
آموزش نحوه فعالیت در بورس اوراق بهادار تهران و کسب درآمد در اینترنت به همراه معرفی نحوه استفاده از سایت زیستا